Pera Villa Pastenesi Açıldı

Açılışa bir çok davetli katılırken siyasetçiler de açıllışta hazır bulundu.Tekirdağ Milletvekili Çerkezköy Atatürk Caddesi´nde bulunan Pera Villa Pastanesi 19.03.2010 günü saat 14:00´ da düzenlediği davetle resmi açılışını gerçekleştirdi.

 

Açılışa bir çok davetli katılırken siyasetçiler de açıllışta hazır bulundu.Tekirdağ Milletvekili Necip Taylan,Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem,Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı,Demokrat Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Dr. Remzi Garip,Demokrat Parti İlçe Başkanı Reşad Bahar,Çerkezköy Bağımsız Belediye Başkan Adayı Nurtekin Erol,Çerkezköy Demokratik Sol Parti Belediye Başkan Adayı Mimar Halil İbrahim Erkan,Ak Parti İlçe Başkanı Sait Yazı,Ak Parti Kapaklı Belde Başkanı Hamit Oral,Demokrat Parti Kapaklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Çetin,Bbp İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Bulut,Optimed Güven Hastanesi Başhekimi Ayhan Arslan,Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleri Vehbi Demirtaş ve Abdulgani Yüce,tüm partilerden bazı belediye meclis üyesi adayları ile Dekor Düğün Sarayı sahibi ve Emlakçılar Derneği Başkanı Serkan Karagöz Pera Villa Pastanesi´nin açılışında hazır bulundular.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Tekirdağ Milletvekili Necip Taylan ´´ Böyle manidar ve anlamlı bir açılış yapanları tebrik ediyorum.Bu müessesenin Çerkezköy´e bereket getirmesini temenni ediyor ve hayırlı olsun diyorum.´´ dedi.


Tekirdağ Milletvekili Necip Taylan´ın ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem söz alarak ´´ 5 yıllık Belediye Başkanı olduğum sürede tüm açılışlara katılmaya ve açılışları yapmaya gayret ettim.Bu işyerinin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Allah utandırmasın.Hayırlı işler diliyorum. ´´ dedi.

Konuşmanın ardından Tekirdağ Milletvekili Necip Taylan , Belediye Başkanı Ali Ertem,Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı,Dsp Belediye Başkan Aday İbrahim Erkan,Bağımsız Aday Nurtekin Erol ve Ak Parti İlçe Başkanı Sait Yazı´nın aynı anda kestiği kurdela ile açılış yapıldı.Sonrasında içeri alınan misafirlere ikramlarda bulunulup müessesenin lezzetleri tattırıldı.

Çerkezköy Atatürk Caddesi´nde Denizbank´ın karşısında açılan Pera Villa Pastanesi 2 kattan oluşan ,oldukça şık bir tasarıma sahip.

Pera Villa Pastanesi pasta ve tatlılardan kahvaltılıklara,pohaça ve börekten şekerlemelere kadar zengin ürün çeşidi ile Çerkezköy halkına himzet vermeye başladı.

Türkiye´de ve bölgemizde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle Atatürk Caddesi´nde boşalmaya başlayan işyerlerinden sonra Pera Villa´nın açılışını umut verici olarak değerlendirip kendilerine hayırlı kazançlar diliyoruz...